Activitats

Cada any, BCN Checkpoint organitza a través del seu equip de voluntaris un gran nombre d’accions i activitats.

Des de la posada en marxa del seu programa de voluntariat, BCN Checkpoint està present als principals esdeveniments i locals d’oci destinats al públic gai.

Kreatywnie, repliki zegarków z czarnymi paskami aligatora doskonale demonstruje wyjątkową wydajność przy ruchach samoczynnych, a cenny repliki zegarkow jest dopasowany do średnicy hali o średnicy 44 mm. Z portretami Diego maradony na plecach, niebieskie ręce sekund rolex replika są szeroko witane przez ludzi. Z posłusznym charakterem, chiński aktor Yang Yang jest zaniepokojony ludźmi wokół i bardzo lubi zegarki.

S’hi reparteixen anualment més de 100.000 kits de prevenció que inclouen condó, lubricant i informació sobre salut sexual. També es porten a terme accions de promoció de la profilaxi preexposició (PrEP) i altres temes d’interès per la comunitat.

Wśród jego zegarków, replika czarnego paska Rado True Thinline została wybrana w reality show Divas Hit The Road, ponieważ materiał ceramiczny jest tak lekki i poręczny, że nadaje się do podróżowania. Z bardzo prostą konstrukcją, zegarki Rado copy z automatycznymi ruchami są wyświetlane tylko z dwoma centralnymi wskazówkami i bez żadnych innych funkcji. Aby dobrze dopasować się do wdzięku, rozmiar jest tworzony z 40 mm średnicy, aby uwydatnić urocze piękno. co więcej, kryształ szafiru może zarówno zagwarantować czytelny odczyt i doskonałą trwałość.